Březen 2009

Upozornění-soutěž

22. března 2009 v 16:04 | Ver!nQa
Ahojky lidičky,
chtěla bych jen upozornit že se ještě můžete přihlásit do SONBotka TADY a my by jsme byly rády kdyby jste se přihlásili!
TAK SE PLSKY PŘIHLAŠTE :(((TOP 10- bikiny

22. března 2009 v 15:58 | Ver!nQa |  Top 10
EMILIO PUCCI
Miri leaf print bikini
$320 Emilio Pucci Miri leaf print bikini


EMILIO PUCCI
Miri leaf bikni
$320 Emilio Pucci Miri print bikini

EMILIO PUCCI
Miri print bikini
$395 Emilio Pucci Miri leaf bikni
CHLOÉ
Two-piece triangle bikini
$190 Chloé Two-piece triangle bikini

DIANE VON FURSTENBERG
Powerstone string bikini
$180 Diane von Furstenberg Powerstone string bikini

DIANE VON FURSTENBERG
Bikini with knot detail
$240 Diane von Furstenberg Bikini with knot detailMICHAEL KORS
Zebra-print bikini
$170 Michael Kors Zebra-print bikini

MICHAEL KORS
Embellished triangle bikini
$225 Michael Kors Embellished triangle bikini

MICHAEL KORS
Logo plaque bikini
$165 Michael Kors Logo plaque bikiniEMILIO PUCCI
Cancello print bikini
$490 Emilio Pucci Cancello print bikini
Zdroj : www.net-a-porter.com


Friendly Blog 0.2

15. března 2009 v 11:23 | Rao |  Friendly blogs
Moje další SB :)
lexi-vikee.blog.cz

Ďábel nosí Pradu

10. března 2009 v 18:08 | Rao |  Films
Další z modních filmíků :) Velmi oblíbený :*

Clic na Cč


Swarovski- „Beyond Nature“

7. března 2009 v 12:26 | Rao |  Swarovski
Jaro je obdobím znovuzrození, nového života a jako takové ohlašuje návrat přírody v její barevné bohaté nádheře. Prolétne městem, promění vrcholky střech v zahrady a do šedivého městského prostředí přináší duhové barvy a bubliny kyslíku.

Tato myšlenka se jako červená niť vine trilogií nazvanou "Beyond Nature", jejímž prostřednictvím svět přírody během nadcházejících období odhalí všechny své stránky, přičemž je zdůrazněna současná ekologická situace a také filozofie firmy Swarovski v oblasti ochrany životního prostředí.

První téma této trilogie nese název "Super Nature" jaro - léto 2009 a hlavní protagonistkou této kolekce je žena, která nemůže žít bez ruchu města, ale zároveň žije v harmonii s přírodou. "Je to rozhodně současná žena," vysvětluje Nathalie Colin, umělecká ředitelka značky Swarovski. "Všechno v její přítomnosti rozkvétá a ožívá, její šaty jsou ozdobeny velkými květinovými vzory, její šperky jsou inspirovány vším, co je přírodní, a její byt se vyznačuje organickým designem. Je to moderní žena, plná entuziasmu, velkorysá i smyslná zároveň, žena, která ví, jak zkombinovat protiklady a jak skloubit svůj městský svět se svým nadšením pro přírodu, kterou považuje za svébytný jazyk a svůj největší zdroj inspirace."


Pod vedením Nathalie Colin kopíruje kolekce šperků, kabelek a doplňků vývoj přírody a je bohatá na překvapení a barvy. Počínaje první etapou "Origin", kdy ze semínka vyraší lístek a potom květ, pokračuje kolekce k etapě "Foliage", která je vyjádřením bujného růstu přírody a která kombinuje větvičky a listoví, předtím, než přejde do poslední etapy nazvané "Utopic Flowers", jež je explozí fantastických a surrealistických květů.

"Origin"

"Geneze je počátkem života. Mocná, neviditelná. Moment, kdy se příroda vskrytu připravuje," vysvětluje Nathalie. Buňky se seskupují, aby umožnily přeměnu semínka na květinu. Příroda se probouzí v hávu neutrálních tónů, šedobílé a kouřové šedé, se zlatými tečkami a doteky kovově stříbrné, jak je vidět na kabelce "Glitz".

Náramek "Ginseng" z pryskyřice v barvě slonoviny je poset jiskřivými, mnohabarevnými křišťály, které jsou naneseny exklusivní technikou Poiniage firmy Swarovski. Tvoří elegantní dvojici s náušnicemi "Granada", kterou jsou hustě posety mnohabarevnými zrníčky z křišťálu. Prošívaná kabelka "Georgia" z metalické kůže svým vzorem připomíná šupinky kobry nebo buňky plástve.

"Foliage"

"Dalším stádiem transformace, kdy se ze semínka stává list a potom vyraší celá rostlina, je fáze metamorfózy," vysvětluje návrhářka. S neodolatelnou silou se příroda proplétá městem, šplhá po betonových zdech a proměňuje městskou krajinu. Město se stává současným rájem, Edenem, s jemnou paletou zeleně v odstínech světle zelené, tmavě zelené, mátové, trávové a absinthové okořeněnou špetkou transparentních tónů černé a listové zeleně, které zahalují město jako popínavé rostliny, listy a větvičky.

Závěsné náušnice "Gorgeous" vyrobené z křišťálu v tmavě zelené barvě a proslulý prsten "Nirvana", legenda značky Swarovski, která se pro tuto sezónu dočkala nové interpretace, navozují dojem bujnosti šťavnaté a husté vegetace. Dlouhý náhrdelník "Grapes" je charakteristický velkým množstvím drobných křišťálků vybroušených do mnoha plošek, které připomínají zrníčka, stejný motiv se opakuje na kruhových náušnicích a na náramku. V kratší verzi je stejný náhrdelník ozdoben přívěskem stylizovaným do jednoduchého tvaru stromu, který zdobí pavé z červených křišťálů. Abakus zrníček křišťálu lze najít také na náhrdelníku a na náramku "Glamour", kdy je každý z nich tvořen několika propletenými šňůrami vyplněnými opálovými křišťály v perleťových odstínech.

"Utopic Flowers"

"Čas běží dál a kolekce dospěla do stádia svého plného rozkvětu. Barvy volají a svádějí, kombinují kouzlo krásy, řemeslného zpracování a nápadné barevnosti. Nádherně se prolínají s doplňky, působí jako fantastické bytosti poseté květy," říká Nathalie. Tato fantazie je explozí barev jako je lososově červená, korálově oranžová a myriády růžových, fuchsiových a fialových odstínů. Prsten "Garnet" je zdoben okouzlujícím květem s mystickými barvami a je charakteristický výjimečným designem: barevnými smaltovanými okvětními plátky posetými jiskřivými křišťály. Květ se otvírá a objevuje se pestík naplněný semeny, která jsou ztvárněna v podobě mnohobarevných křišťálů, tento vzor se opakuje na náhrdelníku a na velkých kruhových postříbřených náušnicích. Další květina zdobí náhrdelník "Glow", rozkvétá v podobě velkého přívěsku z křišťálů v barvě polární záře.

Extravagantní a smyslná psaníčková kabelka "Gemma" vyrobená z fuchsiového saténu je na chlopni zdobena velkým vybroušeným osmiúhlým křišťálem.

Součástí kolekce určené pro slunečné hravé léto je také celá řada ozdobných přívěsků zdobených křišťálovým pavé, které radostně evokují veselé barvy přírody. Tato kolekce je triumfálním návratem "Eriky" a "Elvise", slavných robotů firmy Swarovski zdobených křišťálovými kamínky. Tentokrát jsou figurky doplněny jemnými detaily ze světa přírody, zářivou letní květinou a lístkem.

Od prvních dotyků jara až do plného květu vytvořila značka Swarovski pohádkový, magický svět květin a vegetace, jehož prostřednictvím a pomocí technologie a zkušenosti firmy - její poezie preciznosti - vnáší přírodu do života jako nikdy předtím.

My second blog

7. března 2009 v 12:19 | Rao |  Blog
No tak jak už jsem psala, měla jsem už hodně blogů,ale na všechny sem postupem času přestala mít čas :( nebudu je tu proto vypisovat,protože jsou stejně neaktivní :(
Chtěla jsem vám ale představit svůj druhý blog :)
Nevím jestli někdo z vás kouká na Tudorovce (já moc ne :D) ale jednou jsem viděla jeden díl a moc mě tam zaujal představitel Jindřicha, Jonathan Rhys Meyers, je to fakt moc charismatickej kluk a má talent :) No a přiznejme si to, taky je naprosto nádhernej :D
Mno tak o něm je můj druhý blog :)

Tak jestli někdo zavítá budu ráda :)

Le SportSac přichází i do česka!

6. března 2009 v 20:00 | Rao |  Kabelky
Po letech pokukování do zahraničí či mezinárodních internetových obchodů si mohou vyznavačky originálních kabelek a tašek oddychnout. Žádné složité hledání, proslulá značka Le SportSac konečně dorazila do Čech!

LeSportSac je skutečným pojmem ve světě módy. Již od 70. let patří mezi nejoblíbenější doplňky na americkém trhu a stala se skutečnou ikonou. V současně mám v průměru každá Američanka jeden model této značky. Řadí se mezi ně i ty největší hvězdy světového showbusinessu jako Paris Hilton, Gwen Stefani, Carmen Electra, Halle Berry či Catherine Zeta-Jones.


LeSportsac vyrábí stylové kabely, kabelky, batůžky a cestovní kufříky, které vypadají luxusně, ale zároveň si je může každý dovolit. Modely jsou totiž roztříděné do několika kolekcí, které jsou cenově odlišné. Značka si zakládá na tom, že její nylonové modely jsou plnohodnotnou alternativou koženému zboží.


Základní řada LeSportsac Classic Collection, která bude u nás v prodeji jako první, dostává jménu značky: nabízí sportovně laděné střihy a zábavné mnohobarevné potisky kabelek a tašek s motivy přírody i symboly velkoměst nebo elegantními geometrickými vzory. Kolekce zahrnuje kabelky v různých velikostech, praktické batohy a velmi oblíbené objemné tašky na rameno, se kterými je hned zábavnější nakupování nebo cestování. Nechybějí ovšem ani obaly na notebooky nebo menší doplňky jako peněženky, pouzdra na psací potřeby, doklady či kosmetické potřeby.


Stejně jako např. H&M i LeSportSac pravidelně láká umělce a designery, aby vytvořili lákavé modely pro tuto značku. Výraznou podporu tak značka získala i ve zpěvačce a návrhářce Gwen Stefani, Diane von Furstenberg či Stelle McCartney, jejíž výtvory se na českém trhu také brzy objeví. A kde tyto populární kabelky a tašky koupíte? Stačí, když si zajdete do řetězce prodejen Destroy a vybrat si tu pravou.

Mischa ve Vanity Fair (March 2009)

5. března 2009 v 13:01 | Rao |  Mischa Barton
Naprosto rozkošná :)
MK in LA

2. března 2009 v 17:51 | Rao |  MKAO
Zdroj: iamfashion.blod.cz

Mary-Kate in Fashion Magazine March 2009

2. března 2009 v 17:49 | Rao |  MKAO
Náádherná! Opravdu překrásná :) :* po dlouhé době jí to zase mooc sluší :)
Zdroj: iamfashion.blog.cz
Ver!nQa tu týden nebude!!

2. března 2009 v 12:29 | Ver!nQa |  Blog
Dnes ráno jsem odjela na hory!!
Tak tu týden nebudu!
PP
Ver!nQa :)

Mějte se ten týden hezuu :) :*

Friendly Blog 0.1

1. března 2009 v 20:35 | Rao |  Friendly blogs
Nové SB :)

{M!kinka_♥} z blogu: http://pink-mikinka.blog.cz/

Díky za spřátelení :)
:)

Symbol letošního jara?- Motýl!

1. března 2009 v 19:41 | Rao |  Trendy
Motýli kam se podíváš :) Tak asi takle bude vypadat letošní jaro :)
převládat budou květiny a motýlci :)
No pro mě je to dobrá zpráva protože já jsem velký zastánce tohoto hmyzu :)
A teď už ukázka :
:)

Baby Clothing: Toddler Girl Clothing: Butterfly printed T-shirt dress: Dresses | Gap
$19.99 - gap.comOli - Butterfly T-Shirt15.00 GBP - oli.co.ukButterfly Ponytail Holder (Gold)
$22.00 - yesstyle.com
Butterfly Dreams Earrings

$158.00 - yesstyle.com

A co na to říkate vy?

Aless pro americkou Elle

1. března 2009 v 17:45 | Rao |  Alessandra Ambrosio
No je krásná jako vždy :)


Victoria´s Secret- Plavky 2009

1. března 2009 v 15:24 | Rao |  Plavky
Tady je ukázka pár plavek z kolekce The Miracle Bra® .
Mrzí mě že tu nejsou všechny fotky z celé kolekce :( ale fakt se mi to nechce vše kopírovat z oficiálních stránek :( dalo by to hroozný práce :( :D tak tu máte pouze ukázku.
Ale celá kolekce se nese v duchu těchto barev i střihů :)
Na ostatní kolekce Beach Sexy,Very Sexy,Body by Victoria nebo třeba Victoria´s Secret Pink se můžete kouknout na www.victoriassecret.com :)
Všechny plavky se tento rok moc povedly,a nejradši bych si je objednala uplně všechny :)

Jo a na těchto fotkách je modelkou Adriana Lima, která se 14.2 provdala za svého přítele,takže gratuluji.
Jen doufám že v nejbližší době nebude běhat s bříškem jako Alessandra :)
Má na to ještě čas řekla bych :)


Spřátelíme?

1. března 2009 v 12:20 | Rao |  Friendly blogs
Pokud se někdo z vás chce spřátelit, tak ať písne sem :)
Díky :)
pp
Rao

SONB na mém blogu!!

1. března 2009 v 11:54 | Rao |  Soutěže
Přihlašte se prosím někdo

tady odkaz: http://stilare.blog.cz/0902/soutez-o-nejhezci-boticky-uvod-a-prihlasky

a nebo stačí když nalistujete o pár článků níž :)

Top 10- Brýle

1. března 2009 v 11:42 | Rao |  Top 10
Snažila jsem se aby tu od každé barvy byli jedny :)

2233 Color Mirror Wayfarer Large Sunglasses BleuDame.com
Klik na Cč